Geneologinis Medis Archyvas

The links for the geneologinis medis archyvas Portal have been listed below. All of the related Geneologinis Medis Archyvas pages and login addresses can be found along with the geneologinis medis archyvas’s addresses, phone numbers. geneologinis medis archyvas portal pages are updated regularly by the archyvai. If you have any questions related to the process of portal login for geneologinis medis archyvas, you can report it directly to archyvai.

Last updated 10 Oct, 2021
0
To log in to archyvai Portal, follow these steps.
  1. Go to the Geneologinis Medis Archyvas Portal Page via “archyvai”.
  2. Use your login credentials for the Geneologinis Medis Archyvas Portal
  3. If you have a problem reaching out to the Geneologinis Medis Archyvas Portal or making a login, check the Troubleshoot section.
https://www.archyvai.lt/lt/genealogine-paieska.html

Archyvas saugo 1940–1941; 1944–1990 m. NKGB­-MGB-KGB, NKVD-MVD dokumentus: už politinius motyvus teistų asmenų baudžiamąsias bylas, 1941; 1944-1954 m. iš Lietuvos į TSRS atokius rajonus ištremtų asmenų tremties bylas, II pasaulinio karo metais į Vokietiją prievarta išvežtų ir po karo filtraciją praėjusių asmenų ...

2,160,039
Monthly Visits
US
Popular in
UP
Service Status
13h ago
Last Checked
http://www.genmetrika.eu/

Bajorų Gedvilų genealogija (Sant Peterburgo archyvas) Patalpintas naujas žinynas "Vietovės Gudijoje" Atidarytas naujas Čikagos bažnyčių puslapis 2019-02-26 Patalpinta apie 680 fotografuotų knygų Sukurtas puslapis senosioms mišrioms knygoms, kuriose yra gimimo, santuokų ir mirties metrikai.

4,510,207
Monthly Visits
US
Popular in
UP
Service Status
7h ago
Last Checked
https://www.myheritage.lt/

Sukurkite savo šeimos medį. Pasidarykite MyHeritage DNR protėvių ir genetikos testą. Savo genealoginei paieškai išsirinkite informaciją iš 11,9 milijardų istorinių įrašų.

1,703,457
Monthly Visits
US
Popular in
UP
Service Status
1h ago
Last Checked
https://www.genealogija.lt/

2019 m. lapkričio 28 d. doc. dr. Edmundas Antanas Rimša apdovanotas pirmuoju Alberto Kojalavičiaus-Vijūko medaliu ir įsteigta premija už reikšmingiausių darbų, susijusių su Lietuvos istorijos ir jos pagalbinių disciplinų – genealogijos, heraldikos, veksilologijos ir kt. – plėtojimą, puoselėjimą, tyrinėjimą, paveldo apsaugą, sklaidą, inovacinę, kūrybinę, edukacinę ir ...

2,764,164
Monthly Visits
US
Popular in
UP
Service Status
7h ago
Last Checked
http://www.polia.info/Genealogija/archyvai.html

El. p. [email protected] I nternetinė svetainė (beje, šioje svetainėje pateikta daug vertingos informacijos). Archyvas saugomų dokumentų pagrindu, juridiniam ar fiziniam asmeniui pageidaujant, atlieka dokumentų paiešką pagal asmens pateiktą informaciją ir (ar) nurodytą temą bei rengia informaciją apie paieškos rezultatus.

787,574
Monthly Visits
US
Popular in
UP
Service Status
16h ago
Last Checked
http://giminesmedis.blogas.lt/tag/archyvas

Lietuvos archyvo bažnyčių sąrašas: Nuo 1865 m. iki 1915 m. Skelbiu vieną iš sąrašų, kuriame galima būtų surasti, kokių bažnyčių dokumentai saugomi archyve. Tai informacija tiems kurie domisi ar yra išlikę konkrečių parapijų knygos.

1,391,142
Monthly Visits
US
Popular in
UP
Service Status
22h ago
Last Checked
https://lt.wikipedia.org/wiki/Genealogija

Genealogija (gr. genea – giminė, logos – mokslas): 1) pagalbinė istorijos disciplina, tirianti giminės istoriją; 2) giminės, šeimos kilmės istorija; giminės istorijos, kilmės įrašai.. Genealogija bendra prasme – gyvio, daikto ar reiškinio kilmė, nustatoma per eilę tarpininkų, iš kurių šis objektas yra kilęs.

3,621,911
Monthly Visits
US
Popular in
UP
Service Status
3h ago
Last Checked
https://www.archyvai.lt/lt/paslaugos_53/administracines-paslaugos_312.html

KORUPCIJOS PREVENCIJA. Jei valstybinės archyvų sistemos įstaigose susidūrėte su korupcijos atvejais, darbuotojų piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi arba likote nepatenkinti aptarnavimo kokybe, prašome pranešti el. p. [email protected] pranešimai peradresuojami Lietuvos vyriausiajai archyvarei Kristinai Ramonienei ir už korupcijos prevenciją atsakingam asmeniui – Veiklos ...

1,053,018
Monthly Visits
US
Popular in
UP
Service Status
7h ago
Last Checked
http://www.polia.info/Genealogija/Programos.htm

Medyje pasirinkus bet kurį asmenį ir paspaudus klavišą F5, šis asmuo padaromas centriniu ir medis perpiešiamas giminystės ryšius pritaikant šiam asmeniui. Tą pačią lentelę galima eksportuoti į trijų tipų failus: „Adobe PDF“, RTF (Rich text format) ir „Microsoft exel“.

3,115,386
Monthly Visits
US
Popular in
UP
Service Status
2h ago
Last Checked
https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/seima/genealogai-kaip-sudarinejami-gimines-medziai-ir-kiek-tai-kainuoja-1026-956080

Savo šaknimis domisi ir lietuviai, ir emigrantai. Anot genealogės Agatos Zarunskaitės, žmonės dažniausiai kreipiasi į specialistus sudaryti genealoginius medžius, nes nori sužinoti savo šeimos praeitį, o kartais giminės medis yra sudaromas kaip dovana gimtadienio proga.

1,385,562
Monthly Visits
US
Popular in
UP
Service Status
23h ago
Last Checked

Report your issue

Troubleshoot

If you have any problem while entering the Geneologinis Medis Archyvas Portal, troubleshoot as below.

  1. Make sure the Caps Lock is turned off.
  2. Delete any cookies and cache in your web browser.
  3. Make sure your internet is active and you are connected to the Internet before attempting again.
  4. Avoid using VPN.
  5. Following these instructions will help you with your forgotten password.
  6. You can contact us if you still have trouble accessing your account. We will contact you soon to resolve the issue.