Portal Lajme

The links for the portal lajme Portal have been listed below. All of the related Portal Lajme pages and login addresses can be found along with the portal lajme’s addresses, phone numbers. portal lajme portal pages are updated regularly by the telegrafi. If you have any questions related to the process of portal login for portal lajme, you can report it directly to telegrafi.

Last updated 13 Oct, 2021
778
To log in to telegrafi Portal, follow these steps.
  1. Go to the Portal Lajme Portal Page via “telegrafi”.
  2. Use your login credentials for the Portal Lajme Portal
  3. If you have a problem reaching out to the Portal Lajme Portal or making a login, check the Troubleshoot section.
https://telegrafi.com/

sekond pas sekonde informacione dhe lajme, këshilla dhe analiza nga të gjitha sferat e Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen,

680,502
Monthly Visits
US
Popular in
UP
Service Status
4h ago
Last Checked
https://telegrafi.com/lajme/

Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia, Rajoni dhe Bota, Ekonomia, Sporti, ShowBizi, Mjekësia dhe Teknologjia.

3,361,230
Monthly Visits
US
Popular in
UP
Service Status
8h ago
Last Checked
https://insajderi.com/

Insajderi ka në fokus të veçantë gazetarinë hulumtuese dhe Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Bota, Sporti, Showbizi, Kultura, Biznesi & Ekonomia.

1,336,335
Monthly Visits
US
Popular in
UP
Service Status
23h ago
Last Checked
http://www.albeu.com/

Albeu.com është portal i pavarur, me seli në Tiranë, i themeluar në korrik të vitit 2003.

1,874,270
Monthly Visits
US
Popular in
UP
Service Status
23h ago
Last Checked
https://www.koha.net/

Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën!

2,375,175
Monthly Visits
US
Popular in
UP
Service Status
7h ago
Last Checked
https://www.botasot.info/

Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Online.

2,588,231
Monthly Visits
US
Popular in
UP
Service Status
11h ago
Last Checked
http://www.lajm.net/

Këshilli ekonomik kërkon që paga minimale në Kosovë të jetë 300 euro · Merret vendimi për 17-vjeçarin që e sulmoi gruan rome në Ferizaj · LAJME

998,006
Monthly Visits
US
Popular in
UP
Service Status
1h ago
Last Checked
http://www.gazetatribuna.com/

3 ditë më parë lajme 2019 05 22 lajme . Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime

2,825,965
Monthly Visits
US
Popular in
UP
Service Status
11h ago
Last Checked
https://gazetablic.com/

Më kryesoret. Lajme; Sport; Showbiz; Të Fundit. Lajme; Sport; Showbiz; Të Fundit. -107460 sekonda më parë Lajme. -107460 sekonda më parë

3,344,253
Monthly Visits
US
Popular in
UP
Service Status
23h ago
Last Checked
https://klankosova.tv/lajme/

Jeta Krasniqi: Policia të sqarojë se si dështuan ta mbrojnë gruan rome. 15:33, 31/05/2019. Policia dje tha se gruaja rome është e 15:28, 31/05/2019

3,015,850
Monthly Visits
US
Popular in
UP
Service Status
21h ago
Last Checked
https://www.gazetaexpress.com/

Hoxha: E zhgënjyer me sulmin ndaj gruas rome. 40 minuta me parë · lajme Banorit nga Istogu i bëhen shkrumb kombi e traktori. 1 orë me parë · lajme

2,896,445
Monthly Visits
US
Popular in
UP
Service Status
5h ago
Last Checked
http://prizrenpress.com/

Lajme nga Prizreni. Maj 31, 2019 In: Lajme, Slide No comments · Superekspertizë për keqpërdorimin e pozitës ndaj ish-kryetarit të Suharekës. Për shkak të

3,202,605
Monthly Visits
US
Popular in
UP
Service Status
16h ago
Last Checked
http://top-channel.tv/

Lajme WEB – Ora 19:00 – 31 Maj 2019 · Mish dhe bulmet që nuk hahet, AKU vendosi 25 milionë lekë gjoba për 3 muaj · Festa e fëmijëve/ Në kopshtet dhe

2,586,231
Monthly Visits
US
Popular in
UP
Service Status
2h ago
Last Checked
https://durreslajm.al/

31/05/2019 - 16:45. Lajme të Lidhura: Vajza e parodistit të Vlorës prek me fjalët e ndjera për të atin: Më helmove zemrën. Ishin të pandarë në skenë e përtej saj,

713,195
Monthly Visits
US
Popular in
UP
Service Status
23h ago
Last Checked
https://atomi-ks.org/lajme/

Për më shumë lajme nga ATOMI, Telegrafi - Portal, Artikull në portal, 24.11.2016, Instituti ATOMI autorizohet për organizimin e garës ndërkombëtare të

1,731,456
Monthly Visits
US
Popular in
UP
Service Status
1h ago
Last Checked
https://presheva.com/category/lajme/

2,631,952
Monthly Visits
US
Popular in
UP
Service Status
3h ago
Last Checked
https://sq.wikipedia.org/wiki/Portal:Fieri/Fieri_Lajme

Nga 21 mars deri më 31 maj do të mbahet gara Wikimedia CEE Spring 2019 Shqipëri · Flag of Albania.svg & Wikimedia CEE Spring 2019 Kosovë · Flag of

4,318,456
Monthly Visits
US
Popular in
UP
Service Status
15h ago
Last Checked
https://sq.wikipedia.org/wiki/Portal:Shkenc%C3%AB/Shkenc%C3%AB_Lajme

U nda nga jeta akademik Muharrem Berisha. Farudin Hoxha zgjidhet anëtar i jashtëm i ASHA-së te Malit të Zi. Kryesia e Akademisë së Shkencave dhe e Arteve

2,357,379
Monthly Visits
US
Popular in
UP
Service Status
14h ago
Last Checked
https://www.facebook.com/durresmediaproject/posts/lajme-i-ri-nga-sukth-with-a%C3%B1%C3%AEs%C3%A3-h%C3%B5xh%C3%A3j-dhe-xhesika-koka/877734815692175/

Lajme i ri nga Sukth - with Añîsã Hõxhãj dhe Xhesika Koka.

539,647
Monthly Visits
US
Popular in
UP
Service Status
22h ago
Last Checked

Report your issue

Troubleshoot

If you have any problem while entering the Portal Lajme Portal, troubleshoot as below.

  1. Make sure the Caps Lock is turned off.
  2. Delete any cookies and cache in your web browser.
  3. Make sure your internet is active and you are connected to the Internet before attempting again.
  4. Avoid using VPN.
  5. Following these instructions will help you with your forgotten password.
  6. You can contact us if you still have trouble accessing your account. We will contact you soon to resolve the issue.